PRAGUE ANIMAL WEEKEND

2023

Program

Pátek 16.6.2023 Seznámení s účastníky u deskovek

Na páteční večer jsme přichystali posezení v restauraci na zastávce metra Vysočanská. Stolů bude dost a času na očíhnutí soutěžních kumpánů i konkurence jakbysmet. Třeba u dobré večeře.

Na místě budou k dispozici párty hry, klasické karetní a deskové hry, a jedno malé retro pro zručné pařátky. Nebojte se případně vzít své vlastní hry pokud budete chtít. Hraním her bude možné získat první víkendovou měnu a vytvořit si tak nemalý náskok na zbytek víkendu.

NENÍ NUTNÉ SE ZAPOJOVAT DO HRANÍ, můžete s námi jen posedět, pozorovat, povídat si.

A kde přesně, že to, bude?


Adresa: restaurace "U Hubatků" Pod pekárnami 162, Vysočany, 190 00 Praha 9

Nováčky uvedeme, odbavíme a představíme pár fajn lidem do začátku. Nemusíte se vůbec bát dorazit i když nikoho zatím neznáte.

Harmonogram

Od Do Aktivita
17:00 17:45 Začátek + Uvítání
17:45 18:30 Hrdinové bez záruky, Kent, Prší, mikádo...
18:30 19:30 Bazárek vybavení pro zvířátka i majitele
19:30 21:00 Kvedlalové, Pikantní kočky, Taco, Port Ryale,...
21:00 21:30 Vyprávění: "Výletíme aneb psi na cestách"
21:30 00:00 Volná zábava

Bazárek vybavení a oblečků

V rámci pátku bude probíhat bazar. Válí se ti doma nevyhovující nebo již nepotřebný kousek vybavení, který bys rád poslal dál? Super! Tak ho vezmi v pátek s sebou, řekni nám cenu, a my mu za tebe zkusíme najít během bazárku nového majitele. Po skončení bazaru na tebe budou čekat buď peníze, nebo seznam kontaktů na lidi, kteří o tvé vybavení měli zájem, ale měli jinou představu o protihodnotě.

Sobota 17.6.2023 Lištiččin Pet piknik

Harmonogram

Čas Aktivita
11:00 Otevření pikniku Otevření Rautu
11:45 Oficiální zahájení pikniku
12:00 Start všech soutěží
15:00 Konec všech soutěží Konec rautu
16:00 - 16:30 Ukončení pikniku

Soutěže

Stanoviště s jednotlivými soutěžemi budou fungovat souběžně. Za plnění úkolů ale i účast na jednotlivých stanovištích bude možné získat další víkendovou měnu.

Agility/Parkur

Parkurové závody nebo agility nejsou populární pouze mezi koňmi a psy. Překážkovou dráhu můžeme vidět překonávat i králíky, kočky nebo potkany. I v naší soutěži půjde o bezchybné překonání překážek v limitovaném čase.
Soutěží: jednotlivec

Zkouška poslušnosti

Každé zvířátko by mělo být poslušné a řádně vychované, aby mohlo do společnosti jiných zvířátek. Proto si v této disciplíně vaši vychovanost prověříme jednoduchými povely.
Soutěží: Dvojice (zvíře + páníček)

Frisbie

Frisbie je velice oblíbená psí aktivita. Spousta videí na internetu nám ovšem dokazuje, že aportovat umí i zvířata, od kterých bychom to úplně nečekali. Takovým příkladem jsou třeba kočky. Kolik létajících talířů dokážeš pochytat ty?
Soutěží: Dvojice (zvíře + páníček)

Těžký tah

Zvířata se jako dopravní prostředek používají od nepaměti. Psí spřežení táhnoucí sáně, chladnokrevný kůň stahující těžké klády z lesa nebo pár volů táhnoucí žebřiňák plný sena. Nás zajímá, kolik toho utáhneš ty. Je už na tobě, zda na to budeš sám nebo vás bude celé stádo/smečka.
Soutěží: Dvojice (zvíře + páníček) nebo smečka (zvíře/zvířata)

Kohoutí zápasy

Dva kohouti v jednom kurníku, to prostě nemůže dělat dobrotu. Kdo z koho? Tenhle zápas není ani o síle, kráse per nebo ostrých drápech. Díky klidu a rovnováze můžeš zůstat ve hře. Kdo zůstatne stát jako poslední?
Soutěží: jednotlivec proti jednotlivci (možnost sázet na vítěze)

Sobota 17.6.2023 Zvířátka s.r.o.

Hlavní program

Těšit se můžete na diskusní panel, přednášku a nebo na vyprávění příběhu „do Chicaga a zpět“ od Ritchiho. Kromě toho budou připraveny soutěže a aktivity vhodné k vyřádění se, seznámení, i získání další víkendové měny.

Doprovodný program

Na začátku večera se budeme věnovat vzdělávání nováčků, a to interaktivní formou, která jim pomůže se zorientovat a využít informace zkušenějších na maximum. V průběhu večer budeme také vydávat ceny a odměny za víkendovou měnu, kterou jste od pátku nashromáždili.

Zázemí klubu

Čeká vás také úplně nová, rozlehlá, odpočinková zóna s měkkým povrchem pro pohodlný pohyb, hraní i posezení. Nezapomínáme ani na všemi milovaný kuličkový bazének a díky možnosti jídlo uzobávat postupně nehrozí, že po večeři už nebudete schopni skotačit a zapojit se do další zábavy. Jako vždy bude plně k dispozici zázemí klubu: šatny, sprcha, skvěle zásobený bar a nově večerní raut.

program

Rozloučení Neděle 18.6.2023

Akce je za námi a zbyvá se tedy rozloučit a vyrazit na cestu domů. Jak to všechno probíhalo? Co se Vám líbilo? Přijďte nám to říct na rozloučení s PAW.

Sejdeme se v restauraci poblíž pražských dopravních uzlů Hlavní nádraží a Florenc. Povyměňujeme kontakty, u piva to za tepla všechno proberem a postaráme se, aby se každý až do odjezdu cítil mezi svými.